Stage

Prenájom pódií

Spoločnosť Vám ponúka prenájom pódií pre Vaše spoločenské, kultúrne, firemné a rôzne ďalšie podujatia a prezentácie. Pódiá prenajímame na celom Slovensku.

V ponuke máme profesionálne pódiá, typu NIVTEC, ktoré vyhovujú najvyšším technickým a estetickým požiadavkám. Pódiá sú vyrobené z hliníkového rámu s protišmykovým povrchom, ktorý je vodeodolný.

Pódiá sú použiteľné v interiéri aj v exteriéri. V prípade vonkajšieho použitia (v exteriéri) je možné vyrovnanie nerovností terénu na vodorovnú polohu pódia pomocou nivelizačných nôh až do výšky 40 cm.

Pódium sa skladá z jednotlivých častí, preto je možné vytvoriť akýkoľvek tvar pódia (plný štvorec a obdĺžnik, štvorec a obdĺžnik s prázdnym stredom, pódium s mólom a rôzne ďalšie tvary). V prípade zložitejšieho tvaru alebo špeciálnych požiadaviek je možné pódium prispôsobiť.

Technické parametre pódií:

  • Výška pódia: od 20 cm do 1,6 m
  • Rozmer dielca: 2 x 1 meter
  • Váha dielca: 28 kg
  • Nosnosť dielca: 750 kg/m2

Prenájom prestrešení k pódiám (stage)

K pódiám, ktoré sú použité v exteriéri, máme k dispozícii profesionálne prestrešenia typu T.A.F, (hliníkové konštrukcie), vo viacerých rozmeroch, najčastejšie použité 11x10x9m, 10x8x7m, 9x7x7m. V prípade potreby sme schopný zabezpečiť so subdodávateľmi aj väčšie rozmery. Podľa potreby na zavesenie zvukovej aparatúry Layher stojan, až do výšky 10m, alu truss na zavesenie LED obrazovky s motorickým pohonom.

K pódiám a prestrešením, máme k dispozícii nevyhnutné doplnky, ako nášľapné a klasické kordóny, praktikáble, schody, zábradlie, koberce, FOH stanice kompletné, taktiež pre pódiové ozvučenie stanovisko vo výške pódia, alebo vedľa pódií, podľa potreby.